počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 102
týden: 102
celkem: 309981

NAVŠTIVTE TAKÉ

Dodací podmínky

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY E-SHOPU

Při objednání zboží, učinění závazné objednávky a nepřevzetí zboží od přepravní společnosti jsme nuceni účtovat zákazníkovi manipulační storno poplatek, který se skládá z výše poštovného nebo přepravného dle ceníku přepravní společnosti a DPH 21% (u přepravní společnosti, která účtuje i přepravu nevyzvednuté zásilky zpět, účtujeme přepravu i my),tedy 1x 190,-kč/balík dopravné s  dobírkovým a +150,-kč/balík dopravné zpět. Děkujeme Vám za pochopení.

Výdejní místo,

osobní odběr na kamenné prodejně Super Baby s.r.o,Nákupní 7,Plzeň 318 00 je možný, nutno uvést do objednávky. Manipulační poplatek za tuto službu je 100,-kč.

ZPŮSOB DORUČENÍ

POŠTOVNÉ  

BALNÉ

DPD
Zboží zasíláme na dobírku (žádné platby předem nepožadujeme) přepravní službou DPD která Vám dodá Vámi objednané zboží až k Vám domů. Zákazník se tedy nemusí o nic starat. Prosím vždy u objednávky o číslo mobilního telefonu pro přepravce, který se s Vámi spojí telefonem a upřesní údaj o předání. Poplatek 150,- Kč se účtuje za každý balík!!!!

150,00 Kč

ZDARMA

DPD
Tento způsob dopravy je pouze pro adresáty ze Slovenska. Termín dodání do 3 pracovních dnů. Poplatek 1500,- Kč je pouze orientační, cena dopravného se stanoví dle váhy objednaného zboží.

1.500,00 Kč

ZDARMA

Česká pošta
Možnost doručení též Českou poštou dle sazebníku České pošty. Poštovné již od 60,-Kč. Bližší informace dle zboží. Do poznámky k objenávce uvádějte způsob doručení-uložení na poště nebo dodání domů.

60,00 Kč

ZDARMA

 


 

ZPŮSOB ÚHRADY

POPLATEK

Dobírkou
Poplatek za každý balík.

  40,00 Kč

Dobírkou (SLOVENSKO)
Zboží na Slovensko zasíláme DPD a Českou poštou- dobírečné se platí bez rozdílu výše objednaného zboží

  40,00 Kč