počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 5
týden: 5
celkem: 312444

NAVŠTIVTE TAKÉ

O nás


 

Zdravím Vás.

 

Jsem rodinná firma Super Baby. Tato firma se, jak již samo mé jméno napovídá, zabývá prodejem dětského zboží pro nejmenší již více než 20 let.

 

Do školky Beruška jsem chodila od roku 1993, kde jsem se učila prvním krůčkům. Snažila jsem se porozumět všemu,  co je pro nejmenší milovaná mrňata to nejlepší, abych se mohla rychle vyvíjet. Jak čas běžel, rostla jsem i já.

 

Základní školu jsem navštěvovala u náměstí v centru města . Byla jsem na dobré cestě, abych Vám, jako rodičům, mohla nabídnout jen ty nejlepší informace o produktech pro Vaše ratolesti. Čas plynul a já rostla jako z vody. Základní škola už mi nestačila, a tak jsem nastoupila na střední pod jménem Baby ráj.

 

Stále jsem se učila, zdokonalovala a vzdělávala. Začala jsem dovážet a prodávat ty nejlepší značky dětského zboží z celého světa. Dlouholeté studium mi umožnilo poznat a vybrat, to nejlepší, co svět výrobků pro dítě nabízí. Mohla a chtěla jsem rozdávat své poznatky svým zákazníkům - Vám rodičům. Měla jsem ve své hlavě tolik informací, že jsem nevěděla, co mám vyprávět dřív. A tak přišla doba vysokoškolských studií, která trvá dodnes.

 

Studuji na vysoké škole jménem SUPER BABY s r.o. na Masarykově třídě v Plzni - Doubravce každý všední den od 10:00 do 18:00 hodin s pauzou na oběd mezi 12. a 14. hodinou. Během této doby si u nás můžete vyhlédnout a do detailů prohlédnout široký sortiment zboží doslova od hlavičky až k nožičkám vašich ratolestí. Nabízíme kočárky a jejich příslušenství dlouhé řady značek, přičemž GESSLEIN u nás hraje prim. Koupíte tu hračky, dětské oblečení i obuv, potřeby pro maminky a získáte i inspiraci na dárek.

 

 

Těším se na Vaši návštěvu
Vaše Super Baby.